Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Wyjątkowy kwiecień w Zielonej Fabryce

Zielona Fabryka

Dodany: 29 marca 2019

Miło jest nam poinformować i zaprosić wszystkich klientów, osoby zainteresowane i miłośników naszej Fabryki do udziału w kwietniowym maratonie specjalnych promocji i atrakcji.

Zaczynamy już 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilisowy żart!) od wielkiego oficjalnego otwarcia nowego działu Zielonej Fabryki, a mianowicie… działu DECO. Jeśli aranżacje w stylu prowansalskim, vintage, loft są bliskie Twojemu sercu, to DECO Zielonej Fabryki  jest miejscem przeznaczonym dla Ciebie.  Znajdziesz tu piękne meble, m.in. : klasyczne biblioteki, szklane stoliki, welurowe fotele, dywany etno…jednym słowem wszystko wyjątkowe. Współpracujemy z takimi markami jak Belldeco i Aluro. Ponad to zaopatrzysz się u nas w ekskluzywne donice Lechuza oraz będące już w naszej stałej ofercie zapachy i świece wiodących marek: Yankee Candle, WoodWick, Millefiori. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą i doradzą z uśmiechem i życzliwością.

Kolejne wydarzenie adresowane do Was to Dni Klubowe - Drzwi Otwarte, które już na stałe wpisały się w kalendarz Klubowiczów ZF. W tym roku odbędą się one 6-7 kwietnia. Ugościmy Was kawą i ciastem, zaprezentujemy zaplecze naszej pracy. Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty plecenia wianków a dla Pań Młodych i dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii Św. przymiarkę wianków i pamiątkową, profesjonalną sesję fotograficzną realizowaną przez Studio FotoStube.

Jak widać, będzie się działo.

Szczegółowy plan wydarzeń znajduje się poniżej.

Wiosna 2019 zapowiada się w Zielonej Fabryce bardzo ekscytująco. Chcemy dzielić się naszą radością razem z Wami, dlatego zapraszamy do wspólnego świętowania już teraz.

Wianki 2019

Wianki 2019
Wianki 2019
Wianki 2019

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
Od momentu zaręczyn zaczyna się walka o terminy, o to, żeby sala weselna pasowała do kościoła, koś…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka

+48 61 428 29 00

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno