Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Przymiarka wianków ślubnych i wianków komunijnych. Jak to było?

Zielona Fabryka

Dodany: 16 kwietnia 2019

Piękny, słoneczny kwietniowy weekend…Kwiaty, zieleń, radosna atmosfera i One…przyszłe Panny Młode przygotowujące się do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu…ślubu.  Wybierały, przymierzały, testowały bawiąc się przy tym miło wspólnie  z filiżanką kawy w dłoni i ciastkiem na deser. Zapytacie: O czym mowa? Odpowiadam: O wiankach z żywych kwiatów.

Wianki były przeróżnego stylu i przeróżnej formy. Od stylu boho po romantyczne wianki z delikatnymi detalami i drobnymi kwiatkami. Większość Panien zachwyciła się wiankami kolorowymi, bogato plecionymi, zdobiącymi głowy niczym korony. Inne natomiast wybierały wianki delikatniejsze, akcentujące romantyczny klimat i charakter stylizacji ślubnej. Każda Panna Młoda odnalazła swój styl. Ale to nie wszystko…W gronie klientek  znalazły się również dziewczynki, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii świętej. Dziewczynki wybierały spośród wianków wykonanych z gipsówki, zieleni, kwiatów.

Każda z zainteresowanych klientek mogła liczyć na wsparcie i pomoc konsultantki ślubnej oraz florystek, które nie tylko profesjonalnie wykonały wianki ale służyły dobrą radą i podpowiedzią.

Na koniec wspomnę tylko, że wianki z żywych kwiatów to tradycja, która od kilku lat przeżywa swój wielki powrót.

Tak piękne chwile przeżywaliśmy razem podczas corocznego cyklu Dni Otwartych w Zielonej Fabryce.

Zapraszamy w przyszłym roku.

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu Kwiaty doniczkowe Rośliny podlewamy regularnie i zasilamy, najlepiej co dziesięć dni, r…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka

+48 61 428 29 00

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno